CONGRATULATIONS TO ALL WINNERS!

3 BEST PARTICIPANT

AL IQHWAN HANIQ BIN KASUMA WANGI 5SN1
BON SHIN ER 4SN1
SAMUEL IVAN DAVESSY 5KT

KAHOOT WINNER

MUHAMMAD AFIQ FIKRI BIN MOHD BAKRI
NAHWAN NADIRAH BINTI NORAZIANTO, 5SN1
JASMINE TEO GIE MING 4SN1
CHAI CHENG YAN 4SN2
SAIYIDAH UMAIRAH BINTI SA’ADON 5KT
NURBALQIS HUSNA BINTI SUHAIMI 5SN1
NUR AZMINA BINTI MOHAMAD ESA 5SN2
SAMANTHA IRENE DAVESSY A/P PAUL 5SN1
LEE ZI WEI 3UTM

GROUP 1

FACILITATOR : MUHAMMAD REDZA BIN MOHD RADZI

No. Name Class
1 Afiqah Asyura Binti Azmi 5SN1
2 Ahmad Amin Azfar Bin Mohd Shahif 5SN1
3 Aisyah Sufiah Binti Zulkffli 5SN1
4 Al Iqhbal Haziq Bin Kasuma Wangi 5SN1
5 Al Iqhwan Haniq Bin Kasuma Wangi 5SN1
6 Arulmolirajan A/P Rajan 5SN1
7 Damia Batrisyia Binti Noraznizat 5SN1
8 E Jia En 5SN1
9 Farzana Adriana Binti Abunawas Ismail 5SN1
10 Lim Jian Tao 5SN1
11 Mirsanth A/L Sundram 5SN1
12 Muhammad Akmal Arfan B Nizam 5SN1
13 Muhammad Farhan Bin Mohamed Fadzil 5SN1
14 Nahwan Nadirah Binti Norazianto 5SN1
15 Nawseedah 5SN1
16 Norfadhilah Binti Abd.Rahman 5SN1
17 Nur Balqis Husna Binti Suhaimi 5SN1
18 Nur Farahanis Binti Mazelan 5SN1
19 Nur Syamimi Najihah Binti Mohd Razak 5SN1
20 Pharthiban A/L Kumarhesan 5SN1
21 Samantha Irene Davessy A/P Paul 5SN1
22 Sri Keerthanaa A/P Paremeswararao 5SN1
23 Tan Jia Wen
5SN1
24 Muhammad Syahfiq bin Saharuddin STEM
25 Airyldinie Hakimi Bin Aidil STEM
26 Rohana Binti Mohd Yusuf STEM
27 Nur Misha Damia Binti Nizairudin STEM

GROUP 2

FACILITATOR : NUR SYUHADA BINTI IBRAHIM

No. Name Class
1 Adam Danial Bin Saifulifram 5SN2
2 Ahmad Nadzmi Bin Amsan 5SN2
3 Arif Zikri Bin Ahmad Nizam 5SN2
4 Hawa Binti Muhammad Nadzir 5SN2
5 Haziq Fahmi Bin Dedey Aini Noraliafiantey 5SN2
6 Manush Naidu A/L R. Muruganathan Naidu 5SN2
7 Mohamad Aiman Hakimi Bin Mazlan 5SN2
8 Muhammad Afham Bin Zanudin 5SN2
9 Muhammad Afiq Bin Samsuri 5SN2
10 Muhammad Azim Bin Azmi 5SN2
11 Muhammad Haziq Bin Zaqreen 5SN2
12 Munifah Binti Mohd Sharif 5SN2
13 Nur Alya Huda Binti Azmi 5SN2
14 Nur Azmina Binti Mohamad Esa 5SN2
15 Nur Nazifa Binti Azri 5SN2
16 Nuraqira Natasya Binti Abdul Karim 5SN2
17 Nurul Ain Syazwana Binti Saiful Anuar 5SN2
18  Nurul Aisyah Binti Zaki 5SN2
19 Priscillia Audrey A/P Francis 5SN2
20 Puteri Aleeya Maisarah Binti Ridzuan 5SN2
21 Sumaiyah Binti Azman 5SN2
22 Tarshanaa A/P Ravichandran 5SN2
23 Wan Nur Amni Humaira Binti Wan Mohd Nasrudin 5SN2
24 Rania Adham STEM
25 Pretika A/P Shanmugadass  STEM
26 Gulwinjit Kaur Sidhu A/P Kumaran  STEM
27 Andrian Geringu Anak Jimi STEM

GROUP 3

FACILITATOR : CHEN MAN CHING

No. Name Class
1 Abdul Khaliq Aniq Bin Abd Rahman 5KT
2 Amir Kamaldanie Bin Roslan 5KT
3 Dayang Nabilah Binti Ag Ismail 5KT
4 Fong Jun Wei 5KT
5 Lai Jees Ling 5KT
6 Lingeswaran A/L Marivanan 5KT
7 Mohamad Afiq Zakwan 5KT
8 Mohamad Nabil Bin Mohamad Hanipah 5KT
9 Muhammad Aiman Hakim Bin Baharudin 5KT
10 Muhammad Airil Bin Mohd Zin 5KT
11 Muhammad Aizuddin Bin Haidzir 5KT
12 Muhammad Hasyim Bin Sulaiman 5KT
13 Muhammad Nazirul Hakim Bin Mohd Khairul Fauzi 5KT
14 Muhammad Zulhaziq Bin Yasir 5KT
15 Nazhan Shah Bin Mohamad Shukri 5KT
16 Nur Aisy Yasmin Binti Mohd Fathil 5KT
17 Nur Aleeya Maisara Binti Mohd Roslai 5KT
18 Nur Alia Natasha Binti Kasim 5KT
19 Saiyidah Umairah Binti Sa’Adon 5KT
20 Samuel Ivan Davessy A/L Paul 5KT
21 Syahmie Afsham B Roslan 5KT
22 Toh Ming Hong 5KT
23 Woo Yong Xin 5KT
24 Yarsvinn A/L Chandrasehgaran 5KT
25 Lee Zi Wei STEM
26 Quek Liang Ping STEM

GROUP 4

FACILITATOR : MUHAMMAD RAMZIUDDIN BIN ZAKARIA

No. Name Class
1 Ahmad Zahid Bin Mohamed Arifin 4SN1
2 Aisyah Alieya Binti Mohd Rosli 4SN1
3 Bon Shin Er 4SN1
4 Bong Xin Ting 4SN1
5 Chong Khai Tong 4SN1
6 Chong Yu Jer 4SN1
7 Elysha Sofea Binti Zaini 4SN1
8 Foong Cyndi 4SN1
9 Jasmine Teo Gie Ming 4SN1
10 Muhammad Mustakim Bin Mohtarom 4SN1
11 Muhammad Nor Azwar Bin Nor’Izam 4SN1
12 Muhammad Nur Iman Bin Zambri 4SN1
13 Nishsahthini A/P Jaganmano @ Manogarah 4SN1
14 Nur Afirah Binti Abdul Hamid 4SN1
15 Nur Syafiqah Binti Sazali 4SN1
16 Nurain Najihah Binti Mohammad Ibrahim Lee 4SN1
17 Ong Zi Hong 4SN1
18 Raja Nur Zulaikha Binti Raja Zulkifli 4SN1
19 Sattyesri A/P Ravi 4SN1
20 Saw Chin Xin 4SN1
21 Siti Adawiyah Binti Mohd Idzwan 4SN1
22 Siti Nur Hanifah Binti Jamhari 4SN1
23 Soh Kai Teng 4SN1
24 Syarifah Nur Syazwani Binti Safri 4SN1
25 Tan Si Yun 4SN1
26 Tay Yu Shin 4SN1
27 Woo Yong Kang 4SN1

GROUP 5

FACILITATOR : CHEW YI BIN

 

No. Name Class
1 Abdullah Hisham Bin Mohammad Pekri 4SN2
2 Adam Akhtar Raidi Bin Ahmad Rifa’Ai 4SN2
3 Adani Syahirah Binti Roslan 4SN2
4 Baldwind Zenden Anak Tinggai 4SN2
5 Chai Cheng Yan 4SN2
6 Chong Yun Hui 4SN2
7 Daryl Dass A/L Basil 4SN2
8 Devesh A/L Sutheysh 4SN2
9 Ernest Wong Yu 4SN2
10 Laila A/P Kumar 4SN2
11 Lee Xin Yi 4SN2
12 Low Xiao Shyuan 4SN2
13 Low Xin Yee 4SN2
14 Luqman Nur Hakim Bin Suriyadi 4SN2
15 Muhammad Haikal Aiman Bin Abdul Rahman 4SN2
16 Muhammad Irfan Bin Mohd Faizal 4SN2
17 Muhammad Irfan Hakim Bin Anuar 4SN2
18 Ng Yee Teng 4SN2
19 Nor Aleya Antasha Binti Addy Nor Ali 4SN2
20 Nur Adriana Binti Joli Hirwadi 4SN2
21 Nur Amirah Wahidah Binti Md Yusni 4SN2
22 Nur Azraliyana Binti Ahmad Amin 4SN2
23 Nur Salihah Najla Binti Zakaria 4SN2
24 Nurafifah Binti Ali 4SN2
25 Nurul Haziqah Binti Mohd Adi 4SN2
26 Nurulain Qistina Binti Zainal Abidin 4SN2
27 Putri Alia Atasha Binti Abdullah 4SN2
28 Shri Thargashini A/P M Krishna Moorthy 4SN2
29 Siti Nuraqilah Binti Sugimin 4SN2
30 Tham Ying 4SN2
31 Yusra Tihani Binti Yusri 4SN2

GROUP 6

FACILITATOR : KAREN TAY SZE JIE
 

No. Name Class
1 Adam Bahtiar Bin Md Nor 4KT
2 Adham Fahmi Bin Mohamad Zaini 4KT
3 Ahmad Luqman Firdaus Bin Nor Harshah 4KT
4 Airein Syaza Binti Razmi 4KT
5 Ameer Haziq Bin Mohammad Aidil @ Raya 4KT
6 Hrshini A/P Ramamoorthi 4KT
7 Muhammad Amin Bin Azri 4KT
8 Muhammad Hadif Haikal Bin Jamalluddin Afifi 4KT
9 Muhammad Khairy Izwan Bin Saharuddin 4KT
10 Natasya Izswani Binti Zairulnizam 4KT
11 Nur Aeryna Natasya Binti Muhamad Nasir 4KT
12 Nur Alya Danisha Mohd.Fadly 4KT
13 Nur Atiqah Binti Iskandar 4KT
14 Nur Fatihah Binti Rahmat 4KT
15 Nur Rasyiqah Natasha Binti Md Roslan 4KT
16 Nur Ulfah Nadhirah Binti Suhaimi 4KT
17 Nureen Syafinaz Binti Rashdan 4KT
18 Nurfarisha Binti Muhamad Jayatuah 4KT
19 Puteri Nurun Farihin Binti Abu Bakar 4KT
20 Rosfarah Hanie Binti Azlan 4KT
21 Saidatul Liayana Binti Ahmad Raslan 4KT
22 Shiriyn Teo Kai Tong 4KT
23 Shirlina Teo Kai Wei 4KT
23 Wan Muhammad Haiqal Bin Wan Rosdi 4KT
25 Nur Izza Firzana Binti Mohd Firdaus STEM
26 Dhiya Adlina Binti Fadly STEM